Logo Logo
Dámské, pánské i dětské hodinky a vše kolem nich
  • 22.07.2019
  • hodinky, dámské hodinky, pánské hodinky, dětské hodinky, hodinky jako dárek

VELMI LEVNÉ HODINKY

Velmi levné hodinky nemusí být vždy zaručeně nekvalitní.Už dávno totiž neplatí tvrzení, že co je levné, tak je i nekvalitní. Na hodinkách se nevyplatí šetřit, protože pokud zakoupíte drahé, luxusní hodinky od ověřené značky věřte, že vám vydrží i několik let.

A právě o takové hodinky je dnes velký zájem. Svoji kolekci hodinek má už dnes každá druhá společnost, která vyrábí a prodává luxusní oblečení po celém světě. Ale jen zlomek těchto firem nabízí hodinky opravdu levně. Mezi nejlevnější značky patří Guess, Tommy Hilfiger a dokonce i Festina. Hodinky mají jeden primární úkol, který musí splňovat a to je přesně měřit čas.

Každý z nás má ale jiné požadavky na kvalitu a účel hodinek a rozdíly jsou znát hlavně z hlediska pohlaví. Každá žena či každý muž totiž mají jiné priority. Ženám totiž záleží především na kvalitě hodinek a na jejich vzhledu. Pokud žena nepotřebuje sportovní hodinky, které by ji svými funkcemi usnadňovali sport, tak v zásadě stačí, že budou hodinky dobře vypadat.

U mužů ale hraje roli nejen vzhled, ale především funkce, které hodinky mají a jejich kvalita. Muži od hodinek přímo vyžadují, aby vydrželi i několik let a zároveň vypadali pořád dobře. Takové hodinky ale nejsou vůbec levné. Pokud máte zájem o levné hodinky je možné se zaměřit na ty silikonové jejichž cena se obvykle pohybuje okolo 300,- Kč.

PÁNSKÉ HODINKY

Mnoho mužů vyžaduje, aby byli hodinky velice výrazné. Dokonce tomu i tak je a nakonec kolik mužů má jen jedny hodinky? Osobně žádného neznám. Většina mých známých má totiž více jak dva páry hodinek, které stejně jako ženy velice rádi střídají podle toho, co mají zrovna na sobě.

Pánské hodinky se vyznačují hlavně svojí výrazností a svými prvky, které na hodinkách jsou. Ženám obvykle postačí, že hodinky ukazují čas a dál jejich funkce neřeší, pokud nejsou sportovkyně. U mužů je to ale jinak. Muži vyžadují, aby jejich hodinky měli co nejvíce funkcí, aby byli co nejvíce odolné a vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Podle toho jsou také schopni do hodinek investovat nemalé peníze. Věci a doplňky dokážou o svém majiteli mnohdy prozradit všechno a u hodinek toto tvrzení platí až dvojnásobek. Muži se obvykle orientují hlavně podle značek a podle toho, jak dlouho by jim hodinky mohli vydržet. Muži chtějí hodinky kvalitní, které vydrží i několik let, zato ženy se ohlížejí pouze na vzhled a na primární úkol hodinek – aby dobře vypadali a ukazovali čas.

U pánských hodinek si můžete všimnout výrazných barev, různých tvarů a silných náramkových pásků vyrobených obvykle z kvalitní kůže. Takové masivní hodinky dokáží o mužích lecos vypovědět, především svědčí o jejich povaze a postavení ve společnosti.

DÁMSKÉ HODINKY

U dámských hodinek záleží především na jejich vzhledu. I kdyby hodinky na ruce řezali, byli malé a ruka se v nich nedokrvovala, tak je žena bude mít na sobě už jen z principu, že prostě nádherně vypadají. Práv tento fakt je pro ženy tím nejdůležitějším.

Hodinky nejsou v dnešní době nijak levnou záležitostí. I přes to, že dnes každý druhý módní návrhář a téměř všechny světové módní značky mají svoje kolekce hodinek pro každou kolekci oblečení jsou ceny stále u některých značek poměrně vysoko. Na druhou stranu už ale dnes neplatí pravidlo, že co je levné musí být zaručeně špatné.

Podívejme se třeba na silikonové hodinky. Rozhodně se nejedná o modely, které by byli luxusní, ale jsou to levné hodinky, které sluší každému a může si je dovolit kdokoli. Nevyznačují se luxusem ani zlatem nebo stříbrem, ale jsou poměrně praktické. Jejich cena je zase druhá stránka věci. Hodinky pro ženy jsou dostupné jak v digitálním, tak i v analogovém provedení.

Jsou určeny výhradně ženám, protože podtrhují jejich osobnost a jsou pro ně především šperkem. V dnešní době je u většiny žen poměrně normální, že mají doma více hodinek, zpravidla dokonce i deset, různých značek, které se hodí k jejich oblečení.

A to je právě varianta správná, protože není dobré nosit jedny hodinky stále ke stejnému oblečení, ale je nutné hodinky střídat.

LEVNÉ SILIKONOVÉ HODINKY

Silikonové hodinky jsou v současné době opravdu fenoménem. Jejich pořizovací cena je velice nízká, okolo 300,- Kč a tak se stali oblíbené hlavně mezi mladými. Silikonové hodinky dnes zakoupíte opravdu všude.

A protože jsou  k dostání opravdu levně, můžete si jich pořídit hned několik, v několika dostupných barevných variantách. Na výběr máte hned z několika typů a druhů hodinek, které jsou vyráběny v několika barevných variacích. Nejčastěji najdete barvy poměrně výrazné, jako jsou červená, žlutá, svítivě zelená či dokonce růžová. Ke každému kusu vašeho oblečení si tak můžete pořídit i jin hodinky a ještě k tomu levně.

Silikonové hodinky jsou mnohdy vybaveny dokonce i stopkami nebo budíkem, pak už je ale nutné si malinko připlatit, jejich cena se pohybuje okolo 500,- Kč. Nejčastěji jsou hodinky prodávány ve tvaru oválném, můžete se ale setkat i s hodinkami obdélníkovými či ve čtvercovém tvaru. To, že jsou silikonové hodinky tak levné, ale neznamená, že nejsou kvalitní.

Jejich cena je tak nízká hlavně díky použitým materiálům, které jsou sami o sobě velice levné a výrobní náklady jsou tím pádem také úplně někde jinde. Máte-li zájem můžete sledovat různé slevové servery nebo výprodeje v kamenných prodejnách. Tam máte možnost zakoupit hodinky dokonce i v sadě za zvýhodněné ceny, o kterých by se vám ani nesnilo.

KVALITNÍ SPORTOVNÍ HODINKY

Sportovních hodinek je v nabídce jednotlivých značek víc než dost. Jak ale zvolit ty pravé, kvalitní, které by vydrželi, jak se říká věčnost? Poměrně snadno. Především je nutné poradit se s opravdovým odborníkem, který ví co se sluší a patří a především je obeznámen se všemi funkcemi nabízeného sortimentu.

Kvalitních sportovních hodinek je totiž více než, ale problém je si v tak obrovském množství vybrat. Koneckonců záleží i na tom, kolik jste ochotni do hodinek investovat.

Pokud si chcete dopřávat skutečnou kvalitu, ale za nízkou cenu, tak rozhodně sáhněte po hodinkách Casio. Jsou to světoznámé japonské hodinky – nenechte se odradit, které zaručují kvalitu a především v sobě zahrnují několik funkcí pro sport, za rozumnou cenu. Cena v tomto případě opravdu odpovídá kvalitě.

Chcete-li hodinky, které by pouze sportovně vypadali, ale nepotřebujete žádné funkce nebo tlačítka, kterými by jste zjistily svůj tep apod. Pak rozhodě sáhněte po hodinkách Puma. Osobně se k této značce můžu přiklonit, hodinky mám, fungují perfektně a splňují přesně ten účel, proč jsem je koupila. Ukazují čas a vypadají sportovně. Jejich pořizovací cena je okolo 2 000,- Kč. Někdy je zkrátka nutné, aby jste se pořádně plácli přes kapsu a u hodinek to platí dvojnásobek.

Velice by vás mohli potěšit dokonce hodinky Adidas, které jsou běžně dostupné v ceně od 3 000,- Kč.

VOJENSKÉ HODINKY

Vojenské hodinky ale nejsou primárně určeny jen pro vojáky, ale i pro lidi, kterým se tento styl líbí. Na první pohled by se mohlo zdát, že jsou vojenské hodinky poměrně drahé a že si je nemůže dovolit jen tak někdo. Opak je ale pravdou. Vojenské hodinky jsou vyráběny různými světovými vojenskými značkami a jejich cena je odpovídající jejich kvalitě.

Na jednu stranu si můžete myslet, co je na takových hodinkách zvláštního, ale nejde jen o jejich vzhled, ale především o jejich odolnost. Odolné jsou hlavně proti přírodním vlivům a jsou určené do extrémních podmínek. Právě do takových, v jakých se nejčastěji pohybují vojáci. Hodinky jsou nejčastěji vyráběny z karbonu nebo titanu. Jen tak totiž mohou zaručit, že se ku příkladu během mise nerozbijí a tak ani nijak neohrozí život vojáka.

Hodinky musí být připraveny i na výkyvy teplot a jsou určeny do výšek, jsou odolné proti vlhkosti a proti vodě. Cena vojenských hodinek se pohybuje od 1 000,- Kč až do 10 000,- Kč. Záleží jen na tom, kolik jste ochotni či schopni do hodinek investovat.

Pokud se alespoň částečně zajímáte o tuto módu, případně jste vojákem, rozhodně nebudete mít problém s výběrem.

Lidé, kteří se v tomto odvětví pohybují přesně vědí o kvalitách a přednostech jednotlivých značek, výběr tedy rozhodně nebude problém.